Apie mus

Kava mums – tai ne tik sodraus skonio gėrimas. Mums tai sąmoningas sustojimas kokybiškoms akimirkoms su artimaisiais, gamta ar savimi…

Istorija

Susipažinkime! 

BusyBean užkulsiuose sukasi du jauni žmonės, puoselėjantys kavos kultūrą bei sąmoningą gyvenseną. Tai Lukas ir Evelina.

Mums rūpi ne tik galutinis produktas (kava), bet ir jo ištakos (tvarus kavos pupelių auginimas bei sąžiningas elgesys su jas auginančiais) bei kelionė iki jūsų. Pažadame, nuolat siekti vis didesnio tvarumo kiekviename jūsų kavos žingsnyje!

Siekiame į kasdienį polėkio kupiną jūsų gyvenimą įnešti daugiau ramybės ir kokybės tiek jums, tiek jus supančiai gamtai. 

busybean komanda

Kartu norime parodyti, kokia skirtinga gali būti kava

Kaip skiriasi skirtinguose kraštuose augintos kavos skonis ir aromatas, kokios gėrimo savybės išryškėja paruošus jį kitu nei įprasta būdu. Norisi atskleisti ne tik rūšinės kavos vertybes, bet papasakoti, kaip tinkamai ją ruošti, edukuoti ir skleisti kavos bei sąmoningos gyvensenos kultūrą.

Jaučiame pagarbą mūsų planetai ir tikime, kad kiekvienas galime prisidėti prie jos išsaugojimo. Kodėl nepradėjus nuo savo kasdienio kavos puodelio? 😉

Mūsų vizija

Kiekvienam rūšinę kavą besirenkančiam lietuviui rūpi jo(s) kavos kelionė – pupelių kraštas ir jas auginančių žmonių bendruomenė, tvarus ūkininkavimo pobūdis, pupelių skrudinimas, pakavimas ir ruošimas – ir sąmoningai kuriamas jo(s) pilnatviškas gyvenimas.

Mūsų misija

Busy Bean siekia edukuoti žmones apie rūšinę kavą, dėti pastangas jūsų mylimo kavos ritualo malonumą paversti kuo draugiškesniu aplinkai bei įkvėpti sąmoningiau rūpintis savimi!

Kavą skrudiname su Loring

Ši kompanija žinoma dėl didelio efektyvumo ir aplinką tausojančių kavos skrudinimo įrenginių gamybos.

„Loring” gaminiai paprastai pasižymi inovatyviu dizainu, leidžiančiu tiksliai kontroliuoti skrudinimo procesą. Taip pat, naudodami šio gamintojo įrenginį, sumažiname šiltamio efektą sukeliančių dujų išmetimą į orą bei suvartojame gerokai mažiau energijos nei įprasti kavos skrudinimo įrenginiai.

kavos skrudykla