Dovanų rinkinys „Investicija į save”

Išparduota

45,00

Kategorija:

Aprašymas

Dovanų rinkinys „Investicija į save”

Rinkinį sudaro:

  • 250 g rūšinės kavos iš Brazilijos,
  • mūsų sąmoningos gyvensenos skatinimą atliepiančios lietuvių rašytojos ir kūrėjos Agnės Amalijos kurto dėkingumo dienoraščio 
  • ir Šilko keramikės, Julijos, kurios vertybės apie tvarumą ir ramybės puoselėjimą puikiai atsispindi kūriniuose, kurtos žvakės.

Apie kavą:

Brazilija: ypatingu švelnumu pasižyminti kava. Ragaudamai ją skonyje pajusite šokolado ir karamelės saldumą, besiskleidžiančias lazdyno riešutų natas bei itin lengvą uogų rūgštelę. 

Apie dėkingumo dienoraštį:

Dėkingumo dienoraštis ne tik laimingiems žmonėms. Jis nežada stebuklų, bet kviečia įgyti dėkingumo įprotį, kiekvieną dieną radant džiaugsmą net mažiausiuose momentuose. 150 dienos skirtos dėkoti už kasdienius dalykus, įskaitant ir iššūkius, kurie augina ir formuoja. Dienoraštyje rasite svajonių, įžvalgų, ir praktikų, skatinančių laimingą gyvenimą. 

Tai 164 puslapių 13,5 x 21,5 x 1,5 cm kietų viršelių kelionė į save…

Apie žvakę:

Jaukiame keramikiniame puodelyje įsitaisiusi sojų vaško žvakė suteiks jaukumo jūsų šaltiems žiemos vakarams… O švelni levandų spalva ne tik dovanos šilumą, bet ir papuoš jūsų namus.

🎁 Rinkinys bus supakuotas į natūralaus kartono dėžę aprišta baltai raudona kalėdine juosta, kurios viduje puikuosis šventinės raudonos medžio drožlės – puikiai tiks tiesiai po eglute! 🎄

O tam, kad žvakė išliktų sveika, ji bus susukta į burbulinį popierių ir įsitaisys minkštai apsukta biologiškai suyrančių putų granulių patale.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sojų vaško žvakė, dėkingumo dienoraštis ir Brazil kava

Dovanų rinkinys "Investicija į save"

Į krepšelį