Dovanų rinkinys „Kaip aš jaučiuosi?”

Išparduota

14,9915,99

Kategorija:

Aprašymas

Dovanų rinkinys „Kaip aš jaučiuosi?”

Rinkinį sudaro:

250 g rūšinės kavos ir mūsų sąmoningos gyvensenos skatinimą atliepiančios lietuvių kūrėjos Agnės Amalijos kurto jausmų medžio (beje, juos įsigydama(s) prisidedi prie senųjų miškų išsaugojimo!). 

Apie kavas:

  • Brazilija: ypatingu švelnumu pasižyminti kava. Ragaudamai ją skonyje pajusite šokolado ir karamelės saldumą, besiskleidžiančias lazdyno riešutų natas bei itin lengvą uogų rūgštelę. 
  • Peru: jaučiamas karamelės, vanilės, pieniško šokolado su vaisių natomis skonis, švelnus žolelių aromatas, kurį papildo saikingas rūgštingumas.
  • Etiopija: ši kava vertinama dėl savo kreminės tekstūros ir gaivaus, su niekuo nesumaišomu skoniu. Pajusite švelnią abrikosų rūgštelę, medaus ir šokolado saldumą, švelniame aromate užuosite rožių arbatos natas.
  • Papua Naujoji Gvinėja: skonyje juntamas kavai būdingas kartumas, tačiau tuo pačiu persipina vaisiškumas, riešutai, galima pajusti apelsinų ir irisų poskonius
  • Harmony Roast: mišinį sudaro kava, surinkta iš Brazilijos, Indonezijos, Gvatemalos ir Tanzanijos kavos auginimo plantacijų. Ši harmonijos kava sujungia gilius riešutų ir šokolado aromatus su švelnia karamele.

Apie jausmų medį:

Jausmų medis – tai tavo asmeninė terapija, kuri padės pažvelgti į prabėgusius metus, kokie jausmai dominavo, ar tavo medyje buvo daugiau laimės ar niūrių akimirkų. Tebūnie tai tampa tavo kasdiene savirefleksija, paskatinančia geriau pažinti save ir siekti, kad tavo jausmų medis mirgėtų laimingesnėmis spalvomis!

🎁 Rinkinys bus supakuotas į natūralaus kartono dėžę.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jausmų medis ir Papua New Guinea kava

Dovanų rinkinys "Kaip aš jaučiuosi?"

Į krepšelį