Dovanų rinkinys „Ryto apmąstymams”

Išparduota

41,00

Kategorija:

Aprašymas

Dovanų rinkinys „Ryto apmąstymams”

Rinkinį sudaro:

  • 250 g rūšinės kava iš Brazilijos,
  • mūsų sąmoningos gyvensenos skatinimą atliepiančios lietuvių rašytojos ir kūrėjos Agnės Amalijos kurto dėkingumo dienoraštis
  • Šilko keramikos keramikės, kurios vertybės apie tvarumą ir ramybės puoselėjimą puikiai atsispindi kūriniuose, kurtas puodelis.

Apie kavą:

Brazilija: ypatingu švelnumu pasižyminti kava. Ragaudamai ją skonyje pajusite šokolado ir karamelės saldumą, besiskleidžiančias lazdyno riešutų natas bei itin lengvą uogų rūgštelę. 

Apie dėkingumo dienoraštį:

Dėkingumo dienoraštis ne tik laimingiems žmonėms. Jis nežada stebuklų, bet kviečia įgyti dėkingumo įprotį, kiekvieną dieną radant džiaugsmą net mažiausiuose momentuose. 150 dienos skirtos dėkoti už kasdienius dalykus, įskaitant ir iššūkius, kurie augina ir formuoja. Dienoraštyje rasite svajonių, įžvalgų, ir praktikų, skatinančių laimingą gyvenimą. 

Tai 164 puslapių 13,5 x 21,5 x 1,5 cm kietų viršelių kelionė į save…

Apie puodelį:

Mums jis atspindi ryšį su žeme ir malonius pasivaikščiojimus sąmanų paklote – o kaip matote jūs?

Tai rankų darbo vienetinis keramikinis puodelis, kurtas visą dėmesį skiriant tik jam ir besimėgaujant procesu… Formos išgavimas, dekoravimas, glazūravimas, degimas – kiekvienas kūrinys yra atskira meditacijos forma.

Tam, kad kava mėgautumėtės dar labiau!

Juk iš mielo puodelio viskas geriasi skaniau 😉 

Puoduko talpa – 200 ml.

🎁 Rinkinys bus supakuotas į natūralaus kartono dėžę aprišta baltai raudona kalėdine juosta, kurios viduje puikuosis šventinės raudonos medžio drožlės – puikiai tiks tiesiai po eglute! 🎄

O tam, kad puodelis išliktų sveikas, ji bus susuktas į burbulinį popierių ir įsitaisys minkštai apsukta biologiškai suyrančių putų granulių patale.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Garstyčių spalvos puodelis, dėkingumo dienoraštis ir Brazil kava

Dovanų rinkinys "Ryto apmąstymams"

Į krepšelį