Dovanų rinkinys „Ryto Terapija”

Išparduota

33,00

Kategorija:

Aprašymas

Dovanų rinkinys „Ryto Terapija”

Rinkinį sudaro:

  • 250 g rūšinės kavos iš Brazilijos,
  • mūsų sąmoningos gyvensenos skatinimą atliepiančios lietuvių rašytojos ir kūrėjos Agnės Amalijos kurto jausmų medžio
  • ir Šilko keramikos keramikės, kurios vertybės apie tvarumą ir ramybės puoselėjimą puikiai atsispindi kūriniuose, kurto puodelio.

Apie kavą:

Brazilija: ypatingu švelnumu pasižyminti kava. Ragaudamai ją skonyje pajusite šokolado ir karamelės saldumą, besiskleidžiančias lazdyno riešutų natas bei itin lengvą uogų rūgštelę. 

Apie jausmų medį:

Jausmų medis – tai tavo asmeninė terapija, kuri padės pažvelgti į prabėgusius metus, kokie jausmai dominavo, ar tavo medyje buvo daugiau laimės ar niūrių akimirkų. Tebūnie tai tampa tavo kasdiene savirefleksija, paskatinančia geriau pažinti save ir siekti, kad tavo jausmų medis mirgėtų laimingesnėmis spalvomis!

Apie puodelį:

Itin jaukus ir mielas, ramybe dvelkiantis kūrinys…

Tai rankų darbo vienetinis keramikinis puodelis, kurtas visą dėmesį skiriant tik jam ir besimėgaujant procesu… Formos išgavimas, dekoravimas, glazūravimas, degimas – kiekvienas kūrinys yra atskira meditacijos forma.

Tam, kad kava mėgautumėtės dar labiau!

Juk iš mielo puodelio viskas geriasi skaniau 😉

Puoduko talpa – 250 ml.

🎁 Rinkinys bus supakuotas į natūralaus kartono dėžę aprišta baltai raudona kalėdine juosta, kurios viduje puikuosis šventinės raudonos medžio drožlės – puikiai tiks tiesiai po eglute! 🎄

O tam, kad puodelis išliktų sveikas, ji bus susuktas į burbulinį popierių ir įsitaisys minkštai apsukta biologiškai suyrančių putų granulių patale.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mėlynai baltas puodukas su rankenėle, jausmų medis ir Brazil kava

Dovanų rinkinys "Ryto Terapija"

Į krepšelį