Dovanų rinkinys “Sąmoningumo keliu”

Išparduota

33,9934,99

Kategorija:

Aprašymas

Dovanų rinkinys “Sąmoningumo keliu”

Rinkinį sudaro:

250 g rūšinės kavos ir mūsų sąmoningos gyvensenos skatinimą atliepiančios lietuvių kūrėjos Agnės Amalijos kurtų dėkingumo dienoraščio ir jausmų medžio. 

Apie kavas:

  • Brazilija: ypatingu švelnumu pasižyminti kava. Ragaudamai ją skonyje pajusite šokolado ir karamelės saldumą, besiskleidžiančias lazdyno riešutų natas bei itin lengvą uogų rūgštelę. 
  • Peru: jaučiamas karamelės, vanilės, pieniško šokolado su vaisių natomis skonis, švelnus žolelių aromatas, kurį papildo saikingas rūgštingumas.
  • Etiopija: ši kava vertinama dėl savo kreminės tekstūros ir gaivaus, su niekuo nesumaišomu skoniu. Pajusite švelnią abrikosų rūgštelę, medaus ir šokolado saldumą, švelniame aromate užuosite rožių arbatos natas.
  • Papua Naujoji Gvinėja: skonyje juntamas kavai būdingas kartumas, tačiau tuo pačiu persipina vaisiškumas, riešutai, galima pajusti apelsinų ir irisų poskonius
  • Harmony Roast: mišinį sudaro kava, surinkta iš Brazilijos, Indonezijos, Gvatemalos ir Tanzanijos kavos auginimo plantacijų. Ši harmonijos kava sujungia gilius riešutų ir šokolado aromatus su švelnia karamele.

Apie dėkingumo dienoraštį:

Dėkingumo dienoraštis ne tik laimingiems žmonėms. Jis nežada stebuklų, bet kviečia įgyti dėkingumo įprotį, kiekvieną dieną radant džiaugsmą net mažiausiuose momentuose. 150 dienos skirtos dėkoti už kasdienius dalykus, įskaitant ir iššūkius, kurie augina ir formuoja. Dienoraštyje rasite svajonių, įžvalgų, ir praktikų, skatinančių laimingą gyvenimą. 

Tai 164 puslapių 13,5 x 21,5 x 1,5 cm kietų viršelių kelionė į save…

Apie jausmų medį:

Jausmų medis – tai tavo asmeninė terapija, kuri padės pažvelgti į prabėgusius metus, kokie jausmai dominavo, ar tavo medyje buvo daugiau laimės ar niūrių akimirkų. Tebūnie tai tampa tavo kasdiene savirefleksija, paskatinančia geriau pažinti save ir siekti, kad tavo jausmų medis mirgėtų laimingesnėmis spalvomis!

🎁 Rinkinys bus supakuotas į natūralaus kartono dėžę aprišta baltai raudona kalėdine juosta, kurios viduje puikuosis šventinės raudonos medžio drožlės – puikiai tiks tiesiai po eglute! 🎄

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dėkingumo dienoraštis, jausmų medis ir Harmony Roast kava

Dovanų rinkinys “Sąmoningumo keliu”

Į krepšelį