Ekologiškos kavos pupelės iš Hondūro

9,7230,48

Pristatymo laikas 2-4 d.d.
Pristatome tik šviežiai skrudintą kavą.

Aprašymas

Ekologiškos kavos pupelės iš Hondūro – vakariniuose Hondūro regionuose auginamos kavos pagrįstai laikomos vienomis geriausių šalyje.

Mažų, netoliese esančių miestelių plantacijos steigia kooperatyvus, kad pagerintų kavos kokybę, užtikrintų tvarią visos apylinkės plėtrą ir sustiprintų savo rinką derybinėse pozicijose.

Vietiniams ūkininkams kavos auginimas yra visas gyvenimas, todėl remiami vyriausybės jie gamina aukščiausios kokybės kavą, kartu užtikrindami vietos kaimo bendruomenių plėtrą. Juodžiausios kalnų dalys yra vakarinėje Hondūro dalyje, kur kava auginama didesniame aukštyje, vidutinio klimato sąlygomis ir žemesnėje temperatūroje. Dėl to užauginami tankesni vaisiai ir pupelės, kurios bręsta lėčiau, todėl sukuriamas geidžiamesnio skonio profilis.

Pastebimas cukranendrių cukraus saldumas su karamelės, kakavos ir juodojo šokolado natomis, švelnus persikų skonis. Pilnas, kreminis kūnas ir lengva citrusinių vaisių rūgštis.

  • Šalis: Hondūras – Marcala.
  • Kavos augimo aukštis: 1200-1650 m
  • Apdorojimo būdas: drėgnasis
  • Skrudinimas: daugiau nei vidutinis
  • Tipas: 100% arabika
  • Skonių natos: cukranendrių cukraus saldumas, karamelė, kakava, juodasis šokoladas, persikų, citrusinių vaisių rūgštumas

Papildoma informacija

Svoris

250 g, 1 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kavos pupeles iš Hondūro

Ekologiškos kavos pupelės iš Hondūro

Į krepšelį