fbpx

RainForest aljansas

RainForest aljansas, tai tvarumo ir apsaugos skatintojas

RainForest aljansas

RainForest aljansas, tai yra tarptautinė ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas – skatinti tvarumą ir išsaugoti biologinę įvairovę. Didžiausią dėmesį skirdama miškams, klimatui, tvariam žemės ūkiui ir atsakingam verslui, organizacija siekia visapusiškai spręsti aplinkos ir socialinius iššūkius.

Sertifikavimo programos: tvarių produktų reklamavimas

RainForest aljansas sertifikatas bei antspaudas

Per savo sertifikavimo programas Rainforest Alliance suteikia atpažįstamą antspaudą produktams, kurie atitinka griežtus tvarumo standartus. Rainforest Alliance Certified™ antspaudas užtikrina, kad žemės ūkio produktai būtų auginami taip, kad būtų skatinama biologinė įvairovė, tausojami ištekliai ir remiami ūkininkai bei bendruomenės.

Tvarus žemės ūkis: žemės puoselėjimas

Praktika ir poveikis

Atogrąžų miškų aljansas atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį skatinant tvarią žemės ūkio praktiką visame pasaulyje. Tai skatina aplinkai nekenksmingus ūkininkavimo metodus, tokius kaip agrarinė miškininkystė ir dirvožemio išsaugojimo metodai, padedantys sumažinti miškų naikinimą, eroziją ir taršą, kartu palaikant žemės ūkio kraštovaizdžio gyvybingumą.

Bendruomenės įsitraukimas: vietos bendruomenių įgalinimas

Socialinio teisingumas

Pripažindamas socialinį teisingumą, „Rainforest Alliance“ glaudžiai bendradarbiauja su bendruomenėmis, suteikdamas joms galių per mokymus ir ugdydamas gebėjimus. Remdama bendruomenės vadovaujamas iniciatyvas ir tvaraus pragyvenimo galimybes, organizacija skatina nuosavybę ir priežiūrą, o tai lemia veiksmingas išsaugojimo pastangas.

Apsaugos ir klimato veiksmai: gyvybiškai svarbių ekosistemų apsauga

Miškų apsauga ir anglies sekvestracija

Prisidėdamas prie miškų išsaugojimo ir klimato kaitos švelninimo, Rainforest Alliance skatina tvarų žemės valdymą. Ji remia biologinės įvairovės išsaugojimą, anglies sekvestraciją ir pasisako už politiką, teikiančią pirmenybę miškų apsaugai ir tvariam išteklių valdymui.

Bendradarbiavimas siekiant kolektyvinio poveikio

Partnerystė ir bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas yra pagrindinis „Rainforest Alliance“ požiūris. Ji bendradarbiauja su vyriausybėmis, įmonėmis, NVO ir bendruomenėmis, siekdama paskatinti kolektyvinius veiksmus. Vykdydama šias partnerystes, organizacija naudoja išteklius ir patirtį, kad padidintų tvarią praktiką ir padidintų jų poveikį.

RainForest aljansas apibendrinimas

Atogrąžų miškų aljansas yra pirmaujanti jėga, skatinanti tvarumą ir apsaugą. Savo sertifikavimo programomis, bendruomenės įsitraukimu ir bendradarbiavimo iniciatyvomis ji skatina tvarų žemės ūkį, socialinį teisingumą ir pasaulines išsaugojimo pastangas, siekdama ateities, kurioje saugoma biologinė įvairovė, saugomi miškai, o bendruomenės klesti harmonijoje su gamta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *