Dovanų rinkinys “Jaukiems žiemos rytams”

Išparduota

33,00

Kategorija:

Aprašymas

Dovanų rinkinys “Jaukiems žiemos rytams”

Rinkinį sudaro:

  • 250 g rūšinės kavos iš Brazilijos,
  • mūsų sąmoningos gyvensenos skatinimą atliepiančios lietuvių rašytojos ir kūrėjos Agnės Amalijos kurto jausmų medžio
  • ir Šilko keramikos keramikės, kurios vertybės apie tvarumą ir ramybės puoselėjimą puikiai atsispindi kūriniuose, kurtos žvakės.

Apie kavą:

Brazilija: ypatingu švelnumu pasižyminti kava. Ragaudamai ją skonyje pajusite šokolado ir karamelės saldumą, besiskleidžiančias lazdyno riešutų natas bei itin lengvą uogų rūgštelę. 

Apie jausmų medį:

Jausmų medis – tai tavo asmeninė terapija, kuri padės pažvelgti į prabėgusius metus, kokie jausmai dominavo, ar tavo medyje buvo daugiau laimės ar niūrių akimirkų. Tebūnie tai tampa tavo kasdiene savirefleksija, paskatinančia geriau pažinti save ir siekti, kad tavo jausmų medis mirgėtų laimingesnėmis spalvomis!

Apie žvakę:

Jaukiame keramikiniame puodelyje įsitaisiusi sojų vaško žvakė suteiks jaukumo jūsų šaltiems žiemos vakarams… O švelni levandų spalva ne tik dovanos šilumą, bet ir papuoš jūsų namus.

Rinkinys bus supakuotas į natūralaus kartono dėžę aprišta baltai raudona kalėdine juosta, kurios viduje puikuosis šventinės raudonos medžio drožlės – puikiai tiks tiesiai po eglute!

O tam, kad žvakė išliktų sveika, ji bus susukta į burbulinį popierių ir įsitaisys minkštai apsukta biologiškai suyrančių putų granulių patale.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

brazilija kava jausmų medis ir žvakė

Dovanų rinkinys “Jaukiems žiemos rytams”

Į krepšelį