fbpx

Delonghi EC685 espresso kavos aparato apžvalga

Delonghi EC 685 – peržvelkime espresso kavos aparato privalumus ir trūkumus

Kas yra Delonghi EC685?

Delonghi EC 685 yra vienas populiariausių pusiau automatinių espresso kavos aparatų rinkoje. Nuo namų baristų iki profesionalių kavinių – šis aparatas buvo giriamas dėl lengvo naudojimo ir patikimumo. Bet ar tai reiškia, kad tai tinkamas pasirinkimas kiekvienam?

Šiame tinklaraščio įraše išnagrinėsime Delonghi EC 685 espresso kavos aparato privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą pirkdami kitą kavos aparatą. Tai vienas iš labiausiai prieinamų variantų šiandieninėje rinkoje ir gali pagaminti neblogą espresso skonį.

Delonghi EC685 privalumai

Vienas iš pagrindinių „Delonghi EC 685“ privalumų yra tai, kad juo nepaprastai lengva naudotis, lengva priežiūra ir greitas kavos ruošimas. Tinkamai sumalta ir šviežia kava tikrai atskleis savo aromatą, bet idealiam kavos skoniui rekomenduojame pasikeisti įprastą Delonghi filtrą į profesionalų. žr nuotrauką apačioje.

Delonghi EC685 trūkumai

Nepaisant daugybės teigiamų aspektų, šis modelis turi tam tikrų trūkumų. Viena vertus, jis negali gaminti aukštos kokybės latte arba kapučino, nes jame nėra tinkamo plakiklio. Be to, kai kurie naudotojai pranešė, kad vandens talpą sunku užpildyti dėl mažos angos. Galiausiai, nors ir nebūtinai trūkumas, kai kuriems vartotojams šis modelis gali atrodyti per brangus, palyginti su kitomis rinkoje esančiomis opcijomis, kurios siūlo daugiau funkcijų už vos didesnę kainą.

Apibendrinimas

Apskritai Delonghi EC 685 espresso kavos aparatas užtikrina patikimą veikimą už prieinamą kainą. Nors yra keletas su šiuo modeliu susijusių nedidelių trūkumų, pvz., pieno putų plakiklis yra per silpnas, bet teigiami atsiliepimai gerokai nusveria visus neigiamus, todėl tai yra geras pasirinkimas ieškant espresso kavos aparato. Taigi, jei ieškote lengvai naudojamo aparato, kuris kainuoja mažai, ieškokite būtent šio.

Delonghi EC685

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *