fbpx

Philips 3200 kavos aparato apžvalga

Philips 3200 – visiškai automatinis espreso kavos aparatas yra idealus pasirinkimas, kai kiekvieną rytą reikia pagaminti kelis puodelius espreso kavos. Šis aparatas su moderniomis funkcijomis leidžia mėgautis keturiomis kavomis per trumpesnį laiką. Naudodami „Philips 3200“ galite bet kada pašildyti vandenį, ruošti tradicinę kavą arba mėgautis „Americano“ ar „Espresso Lungo“.

Šioje „Philips 3200“ apžvalgoje atidžiau pažvelgsime į daugybę funkcijų, kurias gali pasiūlyti šis espreso kavos aparatas, ir kodėl turėtumėte jį apsvarstyti prieš konkurentus. „Philips 3200“ su aromatinio sandarinimo funkcija ir 12 pakopų malūnėlio reguliavimo funkcija yra neabejotinas senesnių espreso kavos aparatų patobulinimas. Kiekvienas, kuris ketino pirkti espreso kavos aparatą naudoti namuose, turėtų apsvarstyti galimybę investuoti į šį produktą. Štai kodėl sukūrėme šį naudingą pirkėjo vadovą. Tikimės, kad ji suteiks jums visą reikalingą informaciją, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą dėl šio įrenginio.

Philips 3200 apžvalga

„Philips“ prekės ženklas yra gerai žinomas kaip lyderis įvairiose pramonės šakose. Jie gamina aukštos kokybės prietaisus, kuriuos vartotojai mėgavosi naudoti daugelį metų. Galite tikėtis, kad „Philips“ gaminiai turės daug funkcijų, kurios palengvins jūsų kasdienį gyvenimą, o 3200 modelis nėra išimtis. Jame yra visos jums reikalingos įspūdingos funkcijos ir nėra tokių, kurių jums nereikia. Šio aparato paprastas valdymas ir minimali priežiūra leidžia lengviau nei bet kada anksčiau sutaupyti pinigų, kol mėgaujatės mėgstamu ankstyvo ryto gėrimu.

Šis „Philips 3200” kavos aparatas yra patogus naudoti, jame yra intuityvus jutiklinis ekranas, 12 vartotojo nustatymų su reguliuojamu malūnėliu, o geriausia yra tai, kad jį lengva valyti ir prižiūrėti. Papildomas išmanusis vandens filtras padeda sumažinti espreso kavos aparato nukalkinimo dažnumą. Be to, vartotojai gali lengvai pasiekti vandens talpą.

Jei jus domina kokybiško kavos aparato įsigijimas, skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie „Philips 3200“. Manome, kad šis produktas yra vienas geriausių rinkoje.

Bendras našumas ir dizainas

„Philips 3200“ yra išskirtinis įrenginys, kai kalbama apie jo efektyvumą. Tai labai patogu naudoti, todėl, jei nesate naujokas namuose naudojamo espreso kavos aparato, netruksite išmokti juo naudotis. Intuityvūs jutiklinio ekrano valdikliai leidžia lengvai pasirinkti norimą kavos receptą. Tiesiog atlikite keletą pasirinkimų, o visa kita padarys Philips. Per kelias minutes ragausite skanaus espreso neišeidami iš virtuvės.

Ši mašina turi šiuolaikišką funkcionalumą ir dizainą, kurį mėgsta dauguma pirkėjų. Kartu su jutikliniu ekranu 3200 modelyje yra daugiau valdiklių nei ankstesniuose „Philips“ kavos aparatų modeliuose. Jame yra lengvai pasiekiama pupelių talpa, o priekyje yra vandens talpa ir valdikliai.

3200 yra automatinis espreso aparatas; tai reiškia, kad jis atliks už jus kavos ruošimą. Aparatas susmulkins pupeles, pašildys vandenį ir sutankins tirščius. Išspaus espreso kavą tiksliai idealiu slėgiu.

Palyginti su kitais „Philips“ espreso kavos modeliais, tokiais kaip 1200 ir 2200, 3200 modelis yra neabejotinas atnaujinimas. Jis yra patogesnis nei kiti du modeliai dėl papildomų valdiklių ir mygtukų bei kompaktiško jutiklinio ekrano. Visa tai leidžia vartotojams naudotis daug lengviau.

Šiame aparate taip pat yra daugiau integruotų receptų, iš kurių galite rinktis. 2200 modelyje yra tik du integruoti kavos receptai, o 1200 modelyje nėra jokių aromatinių nustatymų, kuriuos galėtumėte pasirinkti. Dėl to 3200 yra geriausias pasirinkimas vartotojams, norintiems pasirinkti sau tinkamą kavą, kad jos aromatas ir temperatūra būtų ideali.

Keletas minusų

Vienas iš neigiamų šio espreso kavos aparato aspektų yra per didelis triukšmo lygis. Kituose modeliuose keramikinis malūnėlis paprastai yra daug tylesnis. Tačiau 3200 malūnėlis iš tikrųjų yra gana garsus. Kai kurie netgi sutiktų, kad jis yra net garsesnis nei daugelis kitų kavos aparatų. LatteGo pieno sistema taip pat yra triukšminga. Vis dėlto dauguma espreso kavos aparatų savininkų tikisi, kad darant kavą su Philips aparatais girdėsis tik nedidelis ūžimas, bet su šis modelis yra garsesnis.

Šio aparato kavos išgavimo procesas yra gana greitas ir kai kuriems vartotojams gali būti per greitas. Tačiau nepaisant to, kava vis tiek tolygiai teka, be jokio nepageidaujamo purškimo.

Talpa

„Philips 3200“ espreso kavos aparato talpa yra apie 7,5 puodelio. Jame yra 1,8 l talpos vandens bakas. Jei jus domina espreso kavos aparatas, leidžiantis vienu metu aptarnauti kelis svečius, tai puikus pasirinkimas jums. Tačiau, jei planuojate pastatyti šį įrenginį ten kur bus jis naudojamas daug kartų per dieną, pavyzdžiui, biure, tikėtina, kad vis tiek turėsite talpą papildyti kelis kartus. Geros naujienos yra tai, kad „Philips 3200“ vandens bako papildymas nėra sudėtingas ar daug laiko reikalaujanti užduotis.

Philips 3200 kokybė

Šis „Philips“ espreso kavos aparatas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Nors tai gali būti kokybė, kuri kai kuriuos vartotojus atbaido, bet plastikinė medžiaga yra tvirta ir patvari. Dauguma vartotojų neturi priekaištų dėl gaminio ilgaamžiškumo, o kai kurie savininkai iš tikrųjų vertina, kad dėl plastiko mašina tampa lengvesnė ir, jei reikia, galima ją lengvai perkelti. Nors korpusas pagamintas iš plastiko, šilumos prietaisas pagamintas iš nerūdijančio plieno ir aliuminio.

Matmenys ir svoris

Šis gaminys yra kompaktiškos konstrukcijos ir sveria 4,5 kg, todėl jis nesveria per daug. Jei mėgstate dažnai pertvarkyti savo virtuvę, šis espreso kavos aparatas būtų puikus pasirinkimas, nes jis yra daug lengvesnis nei kiti modeliai. Tai, kad pagrindinė šios mašinos medžiaga yra plastikas, padeda jai sverti mažiau. Tačiau dauguma „Philips“ espreso kavos aparatų yra tokio pat dydžio ir svorio bei pagaminti iš tų pačių lengvų medžiagų.

Bendri „Philips 3200“ matmenys yra 9,7 x 14,6 x 17, todėl jis tinkamas būti ant virtuvės stalviršio.

GALIA

„Philips 3200“ yra elektrinis espreso aparatas, veikiantis 120 voltų galia. Jis yra visiškai automatinis ir turi aromato ištraukimo sistemą. Tai unikalus virimo sistemos tipas, sukuriantis idealų aromato ištraukimo ir virimo temperatūros balansą.

Reguliuokite savo gėrimo stiprumą ir kiekį naudodami meniu My Coffee Choice. Lengvai pasirinkite iš trijų skirtingų nustatymų, kad atitiktų jūsų pageidavimus.

Šiame „Philips 3200“ espreso kavos aparate yra jutiklinio ekrano valdymo skydelis, kuris yra labai patogus naudoti, todėl šio aparato valdymas yra pakankamai paprastas net pradedantiesiems. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti kavos rūšį, kurią norite gaminti, ir paliesti piktogramą. Per kelias minutes jūsų pasirinkta latte, kapučino arba espreso bus paruošta ir paruošta mėgautis.

Naudodami unikalią „My Coffee“ funkciją galite pasirinkti iš trijų stiprumo nustatymų, taip pat pieno ar kavos kiekį, kurį norite paruošti. Norėdami tai padaryti, jums tiesiog reikia naudoti jutiklinį ekraną, kad nustatytumėte kavos stiprumą, norimą kavos kiekį ir įpilamo pieno kiekį. Aparatas išsaugos jūsų nustatymus ir ateityje galėsite mėgautis tokia pačia tobula kava, kai tik panorėsite.

Philips 3200 naudojimosi būdai

Espreso kavos aparatų paklausa auga kaip ir aukštos kokybės kavos pupelių paklausa. Tikimasi, kad 2021–2026 m. daugiau kavos aparatų gamintojų sukurs produktus su didelės paklausos funkcijomis. Vietoj to, kad vartotojai rinktųsi iš įvairių aparatų su minimaliomis arba pagrindinėmis funkcijomis, dabar galime turėti prieigą prie kompaktiškų espreso kavos aparatų, skirtų naudoti namuose, kurie veikia panašiai kaip mūsų mėgstamose kavinėse.

Naudodami šį kokybišką espreso kavos aparatą galite gaminti įvairius kavos gėrimus. Galite tinkinti savo gėrimą naudodami jutiklinio ekrano valdiklius, pasirinkdami iš keturių skirtingų receptų ir trijų skirtingų aromatinių nustatymų. Šiame aparate yra espreso, lungo, kavos ir americano rūšių receptai. Galite pasirinkti koreguoti šiuos receptus pagal tūrį ir stiprumą. Pridedama automatinė pieno sistema „Panarello“, kuri leidžia išgarinti pieną iki tobulos temperatūros.

„Philips 3200“ turi Aroma Extract System – išmanią virimo sistemą, kuri padeda sukurti idealią aromato ir virimo temperatūros pusiausvyrą. Tai daroma palaikydama vandens temperatūrą nuo 90 iki 97 celsijaus virimo proceso metu. Taip gaunamas idealus aromatas, kremas ir tobula kavos temperatūra kiekvienam jūsų paruoštam puodeliui.

Valymas

Dėl išmaniojo vandens filtro lengva išlaikyti švarų Philips 3200 espreso kavos aparatą. Naudodami šią priedo funkciją galite sumažinti aparato kalkių šalinimo kartų skaičių. Vandens talpą ir virimo įrenginį taip pat lengva pasiekti, kad būtų lengviau išvalyti.

Dviejų dalių pieno putojimo sistemos dėka 3200 espreso kavos aparatą daug lengviau valyti nei kitus modelius. Visas dalis, kurias reikia nuimti, kad būtų užtikrintas greitas ir be rūpesčių valymas, lengva pasiekti ir nuimti.

Labai naudinga, kad vartotojai gali išimti pagrindinius komponentus, pvz., kavos tirščių talpyklą, virimo prietaisą ir vandens talpą iš bet kurios aparato šono pusės. Dėl to valymas atima mažiau laiko, nes jums nereikės blaškytis sunkiai pasiekiamose vietose. Apskritai šis kavos aparatas nusipelno aukšto įvertinimo, kai kalbama apie lengvą valymą.

Tarp papildymų nuvalykite pupelių bunkerį; Pakeiskite „AquaClean“ filtrą, kaip nurodyta, paprastai kas 2–3 mėnesius.

Kavos aparato priežiūra

„Philips“ yra aukštos kokybės prietaisų prekės ženklas, kuris išlaikė lyderio statusą, teikdamas savo klientams aukščiausio lygio pagalbą ir paslaugas. Prekės ženklas ne tik gamina kokybiškus produktus, bet ir teikia daugumos gaminių po pardavimo paslaugas. Tai apima „Philips 3200“.

Kaip šio espreso kavos aparato savininkas, pridėtame savininko vadove gausite išsamų 3200 priežiūros vadovą. Dėl mašinos konstrukcijos bendra šio gaminio priežiūra yra paprasta ir lengva, todėl dažnai naudojami skyriai yra lengvai pasiekiami.

Savininkams taip pat patinka, kad ši mašina turi „AquaClean“ funkciją. Naudodami šią funkciją galite pridėti vandens filtrą, o aparatas už jus stebės jūsų naudojimą, todėl prieš nukalkinimą galėsite pagaminti iki 5 000 puodelių.

Kalkių šalinimas yra procesas, kurį espreso kavos aparatų savininkai puikiai žino. Taip pat žinomas kaip kalkių šalinimas, šis procesas yra būtina techninės priežiūros užduotis, kuri pašalina mineralų sankaupas mašinos viduje. Jei espreso kavos aparate naudojate vandenį, kuris laikomas kietu, jis gali jam labai pakenkti. Taip yra todėl, kad kietame vandenyje yra daugiau žalingų mineralų.

Norint užtikrinti ilgaamžiškumą ir kokybišką kavos skonį, būtina reguliariai nukalkinti aparatą. O dėl „AquaClean“ filtro funkcijos jūs visada žinosite, kada reikia nukalkinti „Philips“ espreso kavos aparatą.

Garantija

Įprastų „Philips“ namų apyvokos gaminių, tokių kaip 3200 espreso kavos aparatas, garantinis laikotarpis yra 24 mėnesiai. Garantija prasideda nuo pirkimo datos ir baigiasi kiekvienam konkrečiam gaminiui nurodytą data. „Philips“ prekės ženklas siūlo daugelio parduodamų gaminių remonto paslaugas ir palaikymą garantiniu laikotarpiu. Taip pat galite gauti papildomą garantiją iš mažmenininko, iš kurio įsigijote espreso kavos aparatą, jei tokia yra siūloma.

Philips 3200 kaina

Kai norite įsigyti kokybišką espreso kavos aparatą, rekomenduojama investuoti į vardinį produktą, turintį puikių įvertinimų ir atsiliepimų. Taip įsigysite ilgaamžę mašiną, kuri bus verta kiekvieno jai išleisto cento. Deja, espreso kavos aparatai nėra patys prieinamiausi virtuvės prietaisai, o kalbant apie šiuos aparatus, jūs gaunate tai, už ką mokate.

3200 kaina tikrai nesiskiria, palyginti su kitais „Philips“ espreso aparatais. Taigi, jei renkatės iš šio prekės ženklo aparatų, vertėtų įsigyti tą, kuris turi daugiausiai funkcijų, pavyzdžiui, 3200. Šiame aparate yra keturi skirtingi programuojami kavos receptai, trys skirtingi aromato ir trys temperatūros nustatymai.

Kitos funkcijos

„Philips 3200“ espreso aparatas turi automatinio išsijungimo funkciją. Tai reiškia, kad jei nenaudosite aparato, jis automatiškai išsijungs po 15 minučių. Po to jis pats pradės skalavimo procesą.

Šiame aparate yra kiti standartiniai nustatymai, pvz., reguliuojami malimo nustatymai naudojant pupelių talpyklos viduje esantį ratuką. Jį lengva programuoti net ir pirmą kartą naudojantiems.

3200 turi „Philips LatteGo“ pieno sistemą. Tai specialus indas, kurį pripildote pieno ir pritvirtinate prie garų vamzdelio. Putotojas itin dideliu greičiu indo viduje sumaišo pieną ir orą, tada į puodelį reikiamu laiku, tiksliai tinkamoje temperatūroje supila kreminės putos sluoksnį. Talpykla susideda tik iš dviejų dalių, ją paprasta ir lengva naudoti. Jame taip pat yra tik kelios smulkios dalys, todėl jį lengva valyti.

Įrenginys turi aiškius, priekinio skydelio indikatorius, kuriuos lengva perskaityti ir suprasti, kaip jie naudojami. Galite pasirinkti iš penkių iš anksto nustatytų kavos parinkčių arba pritaikyti savo.

Kavos aparato privalumai ir minusai

Reikalinga minimali priežiūra

Lengvas valymas su nuimamomis dalimis patogiose vietose

Jutiklinio ekrano valdikliai

Gamina espreso, latte, kapučino ir amerikano

Komplekte esantis garų vamzdelis leidžia visiškai kontroliuoti pieno temperatūrą

Triukšmo lygis eksploatacijos metu yra toleruojamas, tačiau jis yra didesnis nei daugelis savininkų tikėjosi

Nėra mygtukų foninio apšvietimo, tik nedideli indikatoriai mygtukų kampe.

Philips 3200 apibendrinimas

Philips visiškai automatinis 3200 espreso aparatas yra patogus produktas, leidžiantis pagaminti skanią aukštos kokybės kavą per trumpesnį laiką. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta latte, kapučino ir espreso kavą, bet visada dirba įtemptu grafiku. Valdymo elementais pakankamai paprastas naudoti pradedantiesiems, o aparate yra įvairių funkcijų, kurios tikrai nustebins net patyrusį baristą. Sukūrę šią „Philips 3200 “ apžvalgą, manome, kad tai vienas geriausių espreso kavos aparatų, skirtų naudoti namuose už prašomą pinigų sumą.

Philips 3200 kavos aparato apžvalga busybean

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *